Hakkımızda

“Professionalism: It’s NOT the job you DO, It’s HOW you DO the job.” – Anonymous

BİZ KİMİZ?

EcoLyTech – dezenfeksiyon ve su arıtma sektörüne odaklanmış 12 yıllık bir şirkettir.  Dezenfekte çözeltisini üreten sistemlerimizde benzeri bulunmayan icat etmiş olduğumuz ECPA elektrokimya, elektrofizik aktivasyon teknolojisi uygulamaktayız.

Farkımız

Yaptığımız bilimsel çalışmalarda ve teknik bilgimizle ECA “elektrokimyasal aktivasyon” teknolojisinde var olan eksikleri tespit ederek, bu teknolojiyi daha ileriye taşıdık.

Bu teknolojide + (artı) elektrofizik yöntemini uygulayarak, cihazlarımızda uyguladığımız “ECPA elektrokimya ve elektrofizik aktivasyon” teknolojisi olarak bilinen ECA teknolojisinden farklı olarak, cihazlarımızın ana parçası olan reaktörün çalışma verimini ve ömrünü artırmakla birlikte, elde edilen oksidin çözeltisinin kalitesini, aktivite ve mikrobiyolojik etkisini genişletmeyi başardık.

IWT- ECPA cihazlarımızın ürettiği dezenfeksiyon çözeltisi mevcut dezenfektanlardan daha etkili olup; doğal ve toksin içermeyen, maliyeti 200 kat daha düşük, biyosidaletkisi 100 kat daha güçlü olduğu da dünya genelinde bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İcat etmiş olduğumuz ECPA teknolojisi tescil edilerek, 6 farklı patent-pending sürecindedir. Bu benzersiz yenilikler, teknik bilgi, bakım ve servis hizmetleri konusunda da yerel ve dış pazarda da rekabet konusunda bizleri bir adım daha öne çıkarıyor.

Hijyen Deneyiminin En Üst Limiti!

0+
Kurumsal Müşteri
0%
Olumlu Geri Dönüş
0
Tamamlanan Proje
28 $
Litre başına maliyet

Misyonumuz

Bizler, Avrupa standartlarında “kaliteli ve güvenilir ürün / hizmet” ilkesiyle, mikrobiyolojik sanitasyon, dezenfeksiyon sağlayarak müşterilerimize raf ömrü uzatma, hava, ürün, ortam, su ve sıvı sterilizasyonu uygulamalarıyla, gıda, içecek, ilaç, sağlık vb. sektörlerde anahtar teslim çözümler sunmaktayız. Bunu uluslararası platformda da sağlayarak tüm dünyada ucuz ve ulaşılabilir hijyen imkanları sunmak
hedefimizdir.

Vizyonumuz

Yürüttüğümüz projelerde mühendislik bilimlerinin analitik yaklaşım tarzının yanında, sosyal ve ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak pazardaki şartlara hızlı ve güçlü tepki verecek pratik çözümler üretmekteyiz.
Hizmet üretildiği anda tüketilir, fakat doğru ve kaliteli hizmet sunulursa etkisi kalıcıdır.  Amacımız öncelikli olarak uygulanabilir, ekonomik, gerçekçi, değer katan ve kalıcı hizmetler sunmaktır.

Değerlerimiz

Güven

Güven paradan değerlidir

Esneklik

İhtiyaca yönelik çözümler

Doğa dostu

Çevre için Teknoloji

Sadelik

Herkesin ulaşabileceği İnovasyonlar

Hijyen için Teknoloji ve İnovasyon

  • IWT- ECPA sistemleri  ister yeni uygulamalara ister mevcut sisteminize tadilat gerekmeden kolay montaj edilir

  • Sadece şebeke suyu, modele bağlı elektrik 220v, 380v, havalandırma ve su gideri gerekmektedir.

TEKLİF ALIN

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
17 - 15 = ?
Robot olmadığınızı kanıtlayın.
Enter the equation result to proceed

Destekleyen Kurumlar

Yazışma balonunu aç
Bize yazın
Merhaba,
Teknik yada satışla ilgili sorularınız için operatörümüzle yazışın.