Yüzme Havuzları ve Oteller

Nötr Anolit; suyun pH’sını değiştirmeden ve klor kokusu oluşturmadan tüm bakteri, virüs, mantar ve yosunları imha eder.
Nötr Anolit; klor gibi deride tahrişe ve gözlerde yanmaya neden olmaz. Filtreler sürekli steril olarak korunduğundan, filtrelerden geçen havuz suyu tekrar kirlenmez . Kullanılan ekipmanlar basit olduğundan daha az işçilik ve emek harcanır. Borularda, pompalarda ve kullanılan diğer ekipmanlarda aşınma, kirlilik birikimi vs gibi sorunlar kalkacağından bakım giderleri önemli derecede azalır. Havuz dezenfeksiyonu için harcanan giderler, hipoklorit uygulamasına göre en az 3 kez daha ekonomiktir.

Havuz suyu etkin şekilde temizlenir. Klor kokusu olmaz. Deride ve gözlerde tahriş olmaz. Diğer havuz ekipmanlarında ve borularda birikinti vs. olmaz. pH kontrolü için kimyasal kullanmaya gerek olmaz. Kolay ve zahmetsiz bakım sağlar. Çalıştırma giderleri son derece düşüktür.

Nötr Anolit Uygulaması:

Nötr Anolit; bir dozaj pompası ile yaklaşık 1/400 oranında, devamlı olarak havuz suyuna dozajlanarak, klorun yaratacağı hiçbir yan etkiye meydan vermeden mükemmel dezenfeksiyon sağlar. Tüm yüzeylerin ve spor ekipmanlarının dezenfeksiyonunda güvenle kullanılır.

Katolit Uygulaması:

Yerler, yüzeyler, alet-ekipman ve araç-gereç temizliğinde (havuz kenarı, soyunma odaları, duşlar, ayak banyoları, tuvaletler ve mutfak)

EcolyTech Elektrolizörleri su dezenfeksiyonu için en güçlü serbest klor molekülü olan hipokloröz asit üretir.

Havuzlar için 6000ppm ve ph değeri olarak da 2,5-6,5 arası değerler de talep ve ihtiyaca göre uygulanabilir.

Yazışma balonunu aç
Bize yazın
Merhaba,
Teknik yada satışla ilgili sorularınız için operatörümüzle yazışın.